Acum este Joi Aug 28, 2014 10:04 am

Barbat caut femeie pentru casatorie

Pentru anunturi si intalniri scrie un anunt matrimonial aici daca esti singur si doresti sa intalnesti o fata / femeie.
Reguli forum
Inainte de a incepe o discutie, faceti o cautare (sus), sa vedeti daca subiectul nu a fost deja abordat. Daca da, atunci raspundeti la acel subiect deja inceput. Astfel evitam prezenta subiectelor cu acelasi titlu sau cu acelasi continut. Scrieti ordonat, corect, cu amanunte, fara cuvinte vulgare, nu jicniti, nu copiati, nu faceti publicitate. Lasati 1 rand liber dupa 6-7 randuri de text.

Mesaj » Lun Dec 28, 2009 4:29 pm

Sunt un tip sincer care stie ce vrea de la viata. Acum prioritar pt mine este sa-mi intemeiez o familie pt ca dupa cum spunea un invatat al acestei lumi "doar arta si dragostea fac viata suportabila" si orice om matur nu poate fi decat deacord cu acest aspect despre viata. Am lucrat ca inginer intr-un santier naval in Italia iar acum imi castig existenta dintr-o afacere pe care am initiato in domeniul agroturismului.Imi plac lucrurile simple si respect doar adevaratele valori ale acestei lumi adica acelea menite sa duca omenirea spre bunastare si progres. Doresc sa gasesc o persoana de sex opus apropiata ca varsta si mentalitate pt convietuire si intelegere reciproca. telefon 0747915094 Adrian Vatra dornei
Agentie Matrimoniala - Relatii serioase intre femei si barbati, casatorie in Romania sau in strainatate.
Iubire ? = ? Forum Dragoste

• Site Admin

• Vizitator

Mesaj » Sâm Feb 13, 2010 9:48 pm

Buna. Sunt din Baia Mare. Interesant anuntul tau, dar nu stiu cati ani ai.

Mesaj » Dum Mai 23, 2010 10:42 am

buna. un mesaj f serios si matur. dar as vrea sa stiu de exemplu ce varsta ai. si nu numai inainte de a discuta cu tine mai multe! pe curand!
  • New member

• Vizitator

Mesaj » Dum Dec 19, 2010 10:01 am

Buna ! Daca esti serios asa cum afirmi ??? , ma alatur celorlalte si te intreb -de ce nu-ti dai date personale , cum ar fi , virsta si ce fel ai vrea sa fie persoana cautata ? Toate cele bune ! Valeria-

Înapoi la Baiat caut fata

• Mesaje apropiate
      Răspunsuri
      Vizualizări
      Ultimul mesaj