Acum este Sâm Oct 25, 2014 7:10 pm

Compatibilitate intre zodii

Pentru orice fel de subiecte care nu se incadreaza in rubricile de mai sus.
Reguli forum
Inainte de a incepe o discutie, faceti o cautare (sus), sa vedeti daca subiectul nu a fost deja abordat. Daca da, atunci raspundeti la acel subiect deja inceput. Astfel evitam prezenta subiectelor cu acelasi titlu sau cu acelasi continut. Scrieti ordonat, corect, cu amanunte, fara cuvinte vulgare, nu jicniti, nu copiati, nu faceti publicitate. Lasati 1 rand liber dupa 6-7 randuri de text.

Mesaj » Sâm Dec 19, 2009 11:23 pm

Sunt RAC SI SUNT CU O BALANTA! SI E O RELATIE DE VIS :D E CEA MAI BUNA COMPATIBILITATE LA RAC,RAC-FECIOARE NU E RELATIE BUNA ;) FINDCA RAC-UL E DIFERIT TOTAL DE FECIOARA ;) STIU ASTA DIN PROPRIA EXPERIENTA!
  • New member

• Mesaj » Sâm Dec 19, 2009 11:27 pm

vio_mtv scrie:racul cu ce zodie e compatibila?

Daca vrei sa ai parte de sex ,,,alege fata scorpion....daca vrei casatorie alege capricorn....daca vrei iubire sincera si devotament alege Balanta ;) :D
  • New member

• Vizitator

Mesaj » Sâm Feb 13, 2010 3:08 pm

...........varsator-scorpion !!!!!! :cry: ce trist........

Vizitator

Mesaj » Mie Mai 05, 2010 12:22 pm

Eu sunt balanta iar prima relatie a fost cu un leu dupa aceea tot leu ....am un magnet la lei...deci din proprie experienta va scriu ca balantele se potrivesc 90% cu leii .

Dar..99,99% balanta -gemeni
    Nu incercati balanta-berbec(nesiguri)
    Ar merita incercat balanta -fecioara totusi fecioarele sunt ok numai ca ,dupa un timp devin mult prea meticuloase fata de balante si sufocante ptr balante .

Vizitator

Mesaj » Sâm Mai 29, 2010 4:08 pm

oare? chiar e adevarat! combinatia gemeni-leu ,merge dupa a doua incercare!!! eu sunt leu si am avut si un partener geaman, la inceput totul a fost bn frumos dar mai tarziu geamanul a inceput sa " i cam fuga ochii" si sa rupt deci cine a zis ca combinatia dintre un leu si gemeni merge sa inselat, merge numai in prima faza ce sa mai vb de a doua. oricum in ziua de azi ca sa ai o relatie cu o femeie nu mai conteaza zodiacul si compabilitatea dintre zodii pt ca o femeie daca isi doreste pe cineva cu adevarat il poate avea fara sa mai tina cont de semnul zodiacal si compatibitate. asa ca......in ziua de azi femeia e din ce in mai periculoasa.

Vizitator

Mesaj » Sâm Mai 29, 2010 4:12 pm

app eu daca sunt leu cu ce trebuie sa ma combin? am avut : rac, gemeni, pesti, varsator. cu cine sa ma combin ca sa mearga bine si tot din orice punct de vedere :?

Vizitator

Mesaj » Sâm Mai 29, 2010 4:16 pm

klaus27 scrie:Eu sunt balanta iar prima relatie a fost cu un leu dupa aceea tot leu ....am un magnet la lei...deci din proprie experienta va scriu ca balantele se potrivesc 90% cu leii .

Dar..99,99% balanta -gemeni
    Nu incercati balanta-berbec(nesiguri)
    Ar merita incercat balanta -fecioara totusi fecioarele sunt ok numai ca ,dupa un timp devin mult prea meticuloase fata de balante si sufocante ptr balante .

pai ce fel de persoana esti? adica ma refer la o femeie sau un barbat? daca vrei sa mai vb despre aceasta tema ma gasesti la id-ul marius_mandache82.

Mesaj » Lun Aug 23, 2010 7:55 pm

Cred ca e important sa nu uitam ca relatiile se infiripeaza intre oameni nu intre zodii :). Compatibilitatea zodiacala e o premiza...Depinde de fiecare cum s-a dezvoltat, cum s-a forma ca om, ca principiu, constiinta. Din punctul meu de vedere sa fii si compatibil cu omul de langa tine e o sansa in plus sa fie bine pana la urma.
  • New member

• iosif ...

Mesaj » Lun Aug 23, 2010 10:25 pm

Inca astept "marea iubire" la scorpion propagata de marele horoscop...nu am crezut si nici nu voi crede in asa ceva.Am citit destul de mult despre astre din pura curiozitate,what is all the fuss about,dar nu am luat in serios.

Au fost cateva zile bune de amuzament,aveam si eu timp liber asa ca m-am pus sa citesc despre horoscop,european,chinez samd.

Sa accepti sau sa respingi o persoana doar ca nu e din zodia"preferata" mi se pare ce sa declar,superficialitate suprema e putin spus,nu cred ca exista in Dex cuvinte care sa exprime totusi cat de superficial poate acel individ sa fie.

Depinde de persoana,de individ..nu de ceea ce spune Neti la protv,sau ceea ce scrie in o carte sau pe internet.E vorba si de rasism pana la urma,eu dupa horoscop nu am compatibilitate cu varsator,ok si pe baza asta acuma toate femeile indiferent ca ma inteleg cu ele,ca as avea sanse de relatie cu ele,daca sunt din varsator...le resping?Nu vad logica in asta.

Ma depasesc si pe mine multe chestii,faza cu horoscopul e una din acele chestii.
  • Member

• Vizitator

Mesaj » Vin Sep 10, 2010 6:40 pm

Este adevarat ca astrologia nu e totul, dar hai sa recunoastem ca macar 30% tot e valabila.Cel putin asa imi place sa cred :).
    Bun, din experienta mea nu foarte vasta am ajuns la concluzia ca-> Berbec-Fecioara nu merge, Berbec-Rac nici atat (separari bruste, fara motiv), Berbec-Leu daca vreti cearta atunci asta e exact ce cautati:)) si am incheiat cu minusuri.
    La plusuri-> Cel mai bine merge Berbec-Berbec si Berbec-Sagetator; Cel putin asa e la mine:).
    Dar astrologia nu e tot asa ca nu trebuie sa stai cu tabelasul deasupra capului asa cum nu trebuie sa-l astepti pe Fat-Frumos toata viata.;)
    Bafta! :mrgreen:

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii pe alte teme

• Mesaje apropiate
      Răspunsuri
      Vizualizări
      Ultimul mesaj