Acum este Joi Oct 23, 2014 7:32 pm

Femeie din Bucuresti cauta relatie in strainatate

Pentru anunturi si intalniri scrie un anunt matrimonial aici daca esti singur si doresti sa intalnesti o fata / femeie.
Reguli forum
Inainte de a incepe o discutie, faceti o cautare (sus), sa vedeti daca subiectul nu a fost deja abordat. Daca da, atunci raspundeti la acel subiect deja inceput. Astfel evitam prezenta subiectelor cu acelasi titlu sau cu acelasi continut. Scrieti ordonat, corect, cu amanunte, fara cuvinte vulgare, nu jicniti, nu copiati, nu faceti publicitate. Lasati 1 rand liber dupa 6-7 randuri de text.

Mesaj » Joi Sep 17, 2009 8:29 am

Saptamana viitoare voi reusi sa va trimit fotografiile promise. Puteti lua legatura cu Patrick si sa-l intrebti daca este interesat de profilul meu ( http://www.rombest.com/daniela68 ) ? Teoretic.... corespund cautarilor sale? Ultima data cand am vorbit cu dvs, am uitat un lucru important si pentru asta imi cer scuze. Uitasem sa va urez casa de piatra(mi-ati spus ca v-ati casatorit anul acesta in iulie!), sa va urez multa fericire, intelegere, sa aveti multa rabdare si.... foarte important... sa fiti atenti la dorintele partenerului de viata. Conteaza enorm !! In felul acesta nu veti ajunge.... pe un site de matrimoniale. (ca mine.. de exemplu !!)

Nu uitati.... si repetati-va singuri din cand in cand, mai ales in momentele dificile.... casnicia inseamna rabdare, diplomatie, mici compromisuri, multa imaginatie si multa DRAGOSTE. Eu.... am aplicat toate aceste reguli si a fost perfect. In 15 ani de casnicie sotul meu nu s-a plictisit NICIODATA si a fost f.f. multumit. Chiar mi-a marturisit de mai multe ori ca nu a intalnit niciodata o femeie ca mine care sa aiba atat de multe calitati. Mi-a spus ca sunt o mama perfecta, o sotie perfecta si o femeie perfecta.(imi cer scuze, nu sunt lipsita de modestie, nu am facut altceva decat sa-l citez. Sunt exact cuvintele lui) Si atunci.... de ce am ajuns la divort ????

ATENTIE!!!! Pentru ca nu am primit NIMIC in schimb. SI.... am obosit. Aici interveniti voi. Eu nu prea ies din casa, muncesc mult si nu am timp sa-mi gasesc pe cineva. M-am ocupat F.MULT de educatia copiilor si rezultatele sunt pe masura. Am doi baieti-10 si 14 ani-foarte educati, f.cuminti si invata f.bine. Pe mine.... m-am cam neglijat. Acum, e timpul sa ma ocup si de viata mea, poate primesc si eu macar jumatate din cat ofer celor din jurul meu. Nu uitati de sfaturile mele( amandoi !!) si va fi bine. Sunt sfaturile unui psiholog....si ale unei femei !!! (Mesajul apartine lui daniela68)
Agentie Matrimoniala - Relatii serioase intre femei si barbati, casatorie in Romania sau in strainatate.
Iubire ? = ? Forum Dragoste

• Site Admin

• Mesaj » Dum Oct 11, 2009 10:17 am

Vorbim?
  • Member

• Înapoi la Baiat caut fata

• Mesaje apropiate
      Răspunsuri
      Vizualizări
      Ultimul mesaj