Acum este Mie Oct 22, 2014 2:31 am

Relatii aventuri cu barbat casatorit sau femei maritate

Discuta despre dragoste in general - subiectul e inepuizabil.
Reguli forum
Inainte de a incepe o discutie, faceti o cautare (sus), sa vedeti daca subiectul nu a fost deja abordat. Daca da, atunci raspundeti la acel subiect deja inceput. Astfel evitam prezenta subiectelor cu acelasi titlu sau cu acelasi continut. Scrieti ordonat, corect, cu amanunte, fara cuvinte vulgare, nu jicniti, nu copiati, nu faceti publicitate. Lasati 1 rand liber dupa 6-7 randuri de text.

Vizitator

Mesaj » Dum Feb 19, 2012 12:09 pm

Cred că este genul de relaţie stresantă! Dar sunt persoane cărora le place adrenalina şi recurg la astfel de relaţii, sau se cred "cool" având două relaţii în paralel!

Vizitator

Mesaj » Dum Feb 19, 2012 9:53 pm

Sau vor totul de parca nu ar sti ca este imposibil.

Vizitator

Mesaj » Joi Feb 23, 2012 12:01 pm

Sincer un barbat care cauta o femeie maritata nu e asa de condamnat . Dar o femeie care umbla cu un barbat insurat .....ma abtin. Indiferent ce probleme spune barbatul ca intampina cu sotia lui , o femeie nu trebuie sa se bage inainte ca el sa divorteze . Dar fiecare isi face viata dupa bunul plac.

Vizitator

Mesaj » Joi Feb 23, 2012 8:49 pm

bruneta scrie:Sincer un barbat care cauta o femeie maritata nu e asa de condamnat . Dar o femeie care umbla cu un barbat insurat .....ma abtin. Indiferent ce probleme spune barbatul ca intampina cu sotia lui , o femeie nu trebuie sa se bage inainte ca el sa divorteze . Dar fiecare isi face viata dupa bunul plac.

De ce barbatul nu este de condamnat? De ce el nu trebuie sa astepte divortul iar femeia trebuie? :roll:

Vizitator

Mesaj » Dum Feb 26, 2012 9:55 pm

Comunista sau nu, mie ideea si mai ales punerea ei in practica imi displac total, ma dezgusta chiar. Atat timp cat persoana necasatorita nu are la cunostinta faptul ca cealalta are un/o sot/sotie o absolv de orice vina, dar daca fiecare cunoaste starea civila a celuilalt e clar ca VINA apartine amandurora in egala masura.

Nu e nimic "la moda" in toate aventurile astea! E demna de mila o astfel de situatie ba mai mult: aia nu este casnicie sau casatorie, iar cealalta este o aventura dezgustatoare!

"Suntem ceea ce suntem" si cred ca, daca actiunile noastre fac viata mai grea celor de langa noi, e mai bine sa plecam de langa ei si sa ne bucuram de viata singuri! La urmei urmei fiecare se bucura de viata in felul lui, nu-i asa?! Fiecaruia ni se potriveste un CEVA sau un ALTCEVA!

Anterior

Înapoi la Despre dragoste

• Mesaje apropiate
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj