Acum este Dum Dec 21, 2014 4:03 pm

Sfaturi pentru casatorie

Discutii despre muzica, filme , poze haioase, videoclipuri, filmulete, bancuri, etc.
Reguli forum
Inainte de a incepe o discutie, faceti o cautare (sus), sa vedeti daca subiectul nu a fost deja abordat. Daca da, atunci raspundeti la acel subiect deja inceput. Astfel evitam prezenta subiectelor cu acelasi titlu sau cu acelasi continut. Scrieti ordonat, corect, cu amanunte, fara cuvinte vulgare, nu jicniti, nu copiati, nu faceti publicitate. Lasati 1 rand liber dupa 6-7 randuri de text.

Vizitator

Mesaj » Vin Feb 19, 2010 6:19 pm

..aa...ink un lucru...:P....NICIODATA DAR NICIODATA...mama n-o sa fie de acord cu nora shii invers cu ginerele..:P:))...pt ca asea e decand loomea...asa ca...nu va lasati descurajati cei care treceti prin asta...k...cu timpul o sa accepte...bine...trebuie multa rabdare...shii ganduri pozitive...k daca gandesti negativ....ajungeti sa va dati in cap ca shii in jungla..;):P...asa ca.....eu va urez.....CASA DE PIATRA ..:D
:

Vizitator

Mesaj » Mie Mai 30, 2012 11:59 am

Nu ştiu câte din aceste reguli mai sunt respectate! Cred că cea mai importantă regulă este să-ţi iubeşti partenerul şi invers!

Înapoi la Divertisment

• Mesaje apropiate
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj